Beurer - špecialista na zdravie a pohodu

Chceme, aby ste sa cítili skvele!

Ponúkame sortiment viac ako 500 produktov a od roku 1919 plníme to, čo naše tvrdenie sľubuje: zdravie a pohodu. Naše produktové rady zaistia, že sa budete cítiť skvele po všetkých stránkach!

Od medicínskych výrobkov špecializovaných na prevenciu a diagnostiku, cez hmotnostné a diagnostické produkty, ako aj terapeutické prístroje a masážne prístroje z kategórie pohody až po náš aktívny sortiment pozostávajúci zo senzorov aktivity a monitorov srdcového tepu, nájdete všetko, čo tvorí moderný a zdravý životný štýl. V sekciách krásy a starostlivosti o bábätká nájdete aj profesionálne produkty, ktoré podporujú váš každodenný život. Neustálym prispôsobovaním sa novým trendom a zohľadnením potrieb našich zákazníkov poskytujeme ako kompletný dodávateľ celý sortiment, od modelov základnej úrovne až po špičkové produkty. Pritom spolupracujeme so špičkovými inštitútmi, partnermi a poradcami!

Inšpirujte sa našimi novými produktmi a vychutnajte si čistú radosť zo života s Beurerom!

Spoločne silní pre vaše zdravie.

Beurer vždy spolupracuje s poprednými spoločnosťami a inštitútmi.

Našu intenzívnu spoluprácu s nezávislými testovacími ústavmi a prestížnymi univerzitami považujeme za absolútne nevyhnutnú. Našu zodpovednosť voči našim zákazníkom berieme veľmi vážne a neustále sa podriaďujeme kritickým kontrolným postupom z najprestížnejších inštitútov. Výsledky dosiahnuté v tejto súvislosti odrážajú vysoký štandard kvality výrobkov Beurer.

100 rokov spoločnosti Beurer

Príbeh úspechu

Sme tu pre vás po celom svete!

Ústredie, dcérske spoločnosti a medzinárodní partneri vo viac ako 100 krajinách.