Partneri & spolupráca

Prehľad partnerov spoločnosti Beurer

Našu intenzívnu spoluprácu s nezávislými testovacími ústavmi a prestížnymi univerzitami považujeme za absolútne nevyhnutnú. Našu zodpovednosť voči našim zákazníkom berieme veľmi vážne a neustále sa podriaďujeme kritickým kontrolným postupom z najprestížnejších inštitútov. Výsledky dosiahnuté v tejto súvislosti odrážajú vysoký štandard kvality výrobkov Beurer.

Beurer je trvalým členom Deutsche Hochdruckliga
(Nemecká spoločnosť pre hypertenziu).

Deutsche Hochdruckliga e.V. DHL sa zaviazala zabezpečiť, aby sa čo najviac ľudí postihnutých vysokým krvným tlakom dozvedelo o svojej chorobe a dosiahlo najlepšie možné výsledky. Na dosiahnutie tohto cieľa spoločnosť úzko spolupracuje s politikmi a organizáciami, podporuje výskumné projekty a lekárov a vzdeláva obyvateľstvo.

Beurer je oficiálnym podporujúcim členom Deutsche
Diabetes-Stiftung (Nemecká nadácia pre cukrovku).

Aktívne podporujeme preventívnu prácu nadácie. Každé predané zariadenie finančne prispieva k informovaniu širokej verejnosti, vzdelávaniu diabetikov a odborníkov a podpore výskumu.

ProBusiness

Beurer je členom ProBusiness, iniciatívy európskych značiek elektrických domácich spotrebičov.
Viac informácií nájdete na www.probusiness-elektrohausgeraete.de

Beurer je trvalým členom Deutsche Fibromyalgie
Vereinigung e.V. (Nemecká asociácia fibromyalgie).

Syndróm fibromyalgie alebo syndróm bolesti svalového vlákna je chronická bolestivá porucha, ktorá sa šíri po celom tele a nie je spojená s psychickými stavmi. Príčina a pôvod poruchy sú nevysvetliteľné, a preto je možné iba zmierniť pretrvávajúcu bolesť, ale nie ju vyliečiť. Použitie tepla na úľavu od bolesti bolo stanovené ako veľmi sľubná forma terapie. Pre spoločnosť Beurer, špecialistu na tepelné produkty už takmer 90 rokov, ktorá podporuje Deutsche Fibromyalgie Vereinigung e. V. ako sponzor od januára 2009 je pre mňa cťou a zároveň v súlade s naším firemným étosom. Okrem finančných zdrojov ponúka Spoločnosť Beurer svoju podporu prostredníctvom vývoja produktov.

Beurer – jedna z najlepších spoločností v top regióne

Región IHK (Nemecká priemyselná a obchodná komora) v Ulme je jedným z 10 ekonomicky najsilnejších a najdynamickejších regiónov v Nemecku. Od roku 2015 je Beurer jednou z 56 „Top-Unternehmen der Spitzenregion“ (Top spoločnosti v top regióne).

Viac informácií nájdete tu: http://www.topunternehmen.ulm.ihk24.de

Spolupráca s odborníkom prof. Kurscheidom

S odbornou podporou sa snažíme poskytnúť vám nástroj, ktorý komunikuje o bezpečnosti, kvalite a dôvere. Naša spolupráca s prof. Thomasom Kurscheidom zahŕňa poradenské videá, testy produktov a štúdie produktov.

Viac o spolupráci sa dozviete tu: http://gesundheit.beurer.com

Beurer je hlavným sponzorom Einsteinovho
maratónu v nemeckom Ulme

Beurer podporuje polmaratónsku zložku Ulm Einsteinovho maratónu ako jeho hlavný sponzor od roku 2006. Tradične Beurer nielenže dal svoje meno polmaratónu, ale každý rok vstupuje aj do tímu v pretekoch.

Viac informácií nájdete tu: http://www.einsteinmarathon.de

Beurer je kooperačným partnerom spoločnosti Muzzley

Produkty Beurer connect sú podporované aplikáciou Muzzley. Prepojte svoje zdravotné a fitnes zariadenia a ďalšie produkty inteligentnej domácnosti od akejkoľvek značky, aby ste si zjednodušili každodenný život.

Viac informácií nájdete tu: https://www.muzzley.com

Beurer je kooperačným partnerom Univerzity
aplikovaných vied PraxisHochschule

Viac informácií nájdete na www.praxishochschule.de

Beurer je členom siete bwcon

S mottom „Technológie a inovácie v Bádensku-Württembersku“ organizuje bwcon jednu z najväčších a najúspešnejších technologických sietí v Európe, ktorá spája 5 500 odborníkov z viac ako 500 spoločností a vedeckých inštitúcií, agentúr a súkromných osôb vo Freiburgu a Stuttgarte. Spoločnosť bwcon si stanovila za cieľ podporovať strategicky dôležité technológie a aplikácie pre umiestnenie podniku a životné prostredie Bádenska-Württemberska.

Viac informácií nájdete na http://www.bwcon.de/english

Beurer je partnerom Centra pre integratívnu terapiu (CIT)

Christopher Gordon je vynálezcom Fascia-ReleaZer® a vyvinul tento produkt spolu s Beurerom. Je majiteľom Centra pre integratívnu terapiu (CIT) v Stuttgarte a počas svojej viac ako 30-ročnej kariéry vyvinul interdisciplinárnu fasciálnu terapiu (IFT). Akadémia CIT ponúka pokročilé tréningové dni pre Fascia-ReleaZer®, vzdeláva trénerov a poskytuje pokročilé školenia v metóde IFT.

Viac informácií nájdete na www.center-gordon.de