Náš úspech korunovalo množstvo ocenení.

German engeneering at its best.

Početné ocenenia za výrobky Beurer zdôrazňujú vysokú kvalitu a inovatívny prístup tejto spoločnosti so sídlom v Ulme, ktorá sa špecializuje na zdravie a pohodu. Napríklad spoločnosť Beurer môže byť hrdá na to, že okrem iného získala medzinárodne uznávané ocenenie Red dot, Nemecká cena značky, ako aj ocenenia od spoločností Stiftung Warentest a ETM Testmagazin.

German Design Award

Beurer a jeho inovatívny simulátor maremed® sea air patria medzi víťazov v German Design Awards 2021. Nemecká rada pre dizajn udelila zdravotníckemu špecialistovi so sídlom v Ulme ocenenie za vynikajúcu inováciu dizajnu. Nemecké kompetenčné centrum je heslom pre dizajn, značku a inovácie a odmeňuje projekty, ktoré priekopníckym spôsobom prispievajú k nemeckému a medzinárodnému dizajnérskemu prostrediu. V spolupráci s Pulse Design z Mníchova spoločnosť Beurer zabalila inovatívne produktové riešenie do atraktívneho dizajnu.“

German Brand Award

Tento rok je to už po tretíkrát, čo bol Beurer vyhlásený za víťaza nemeckej ceny Brand Award. Pri udeľovaní ceny venuje interdisciplinárna a nezávislá porota z oblasti obchodu, vedy, poradenstva, služieb a agentúr osobitnú pozornosť vynikajúcemu riadeniu značky a udržateľnej komunikácii značky.

Hodnotiace kritériá poroty zahŕňajú tieto faktory: identita značky/vnímanie značky, odlíšenie od konkurencie, homogénnosť vzhľadu, kvalita dizajnu, vhodnosť značky, sebestačnosť, úroveň inovácie, estetika, grafika produktu a sémantika produktu, užívateľská prívetivosť, funkčnosť a funkčnosť, hodnota pri používaní, ekologická kvalita, spoločenská akceptácia, prístupnosť, symbolický a emocionálny obsah, ako je trvanlivosť, relevantnosť cieľovej skupiny a ekonomický úspech.

Digital Champions Award

V súťaži Digital Champions Awards sa spoločnosť Beurer umiestnila na treťom mieste v kategórii Digitálna transformácia MSP. Digital Champions Awards je spoločnou iniciatívou spoločností Telekom a WirtschaftsWoche a jej poslaním je oceniť tých digitálnych priekopníkov medzi nemeckými MSP, ktorí využívajú digitálne riešenia obzvlášť efektívnym alebo inovatívnym spôsobom. Toto ocenenie dokazuje, že medzi nemeckými MSP je líder na trhu so sídlom v Ulme priekopníkom v oblasti digitalizácie, ako aj v iných oblastiach.

Red Dot Award

Obetavé úsilie spoločnosti Beurer o dosiahnutie vynikajúcich návrhov pre svoje výrobky sa odráža v mnohých oceneniach od medzinárodne uznávaného ocenenia „red dot award“. Produkty zo sektorov krvného tlaku, glukózy v krvi a krásy získali toto ocenenie za dizajn opäť v rokoch 2015 a 2016.

Deutsche Hochdruckliga
(Nemecká spoločnosť pre hypertenziu)

Niektoré monitory krvného tlaku od spoločnosti Beurer získali testovaciu pečať od Deutsche Hochdruckliga (Nemecká spoločnosť pre hypertenziu). Môžeme byť na to hrdí, pretože túto pečať dostalo len niekoľko meracích prístrojov na celom svete.